Pamini tunnel - speil

kr.20 365,00
Bestillingsvare - Frakt 04/03
Varenummer
77-430240
5 Stjerner på Trustpilot | Fri frakt til utleveringssted ved 950 kr
Truck
  • Fremmer muskel-leddsansen, som styrker motet til å bruke kroppen i andre fysiske leker og utvikler konsentrasjonsevnen til barnet ditt.
Les mer
Velegnet til:
  • Muskel-leddsans
  • Grovmotorikk
  • 0 mdr.
  • 3 mdr.
  • 6 mdr.
  • 9 mdr.
  • 1 år
  • 18 mdr.
  • 2 år
  • 2,5 år
  • 3 år
  • 4 år
  • 5 år
  • 6 år
  • 7 år
  • 8 år
  • 9 år
  • 10 år
  • 11+ år
  • Senior
Hva gjør dette produktet spesielt

Pamini-tunnelen har et bruddsikkert akrylspeil på innsiden, som gjør det til en spennende opplevelse å krype gjennom.

Det er mange spennende opplevelser og lekemuligheter i dette trekantede lekeuniverset. Den frittstående lekeveggen appellerer til flere forskjellige sanser med bl.a. et nett, treringer, følte erter og ting til å sette i hull på snor. I tillegg kan den ene siden av tunnelen lukkes med stoff for å skape en liten hule.

Den er 142 cm bred, tunnelen er 100 cm dyp og 68 cm høy.

Denne aktiviteten støtter viktige ferdigheter som er gode for barnas trivsel og evne til å lære:

  • Så barnet ditt kan få bevegelse i kroppen og dermed stimulert grovmotorikken .< /li>
  • Støtter den lille kroppens muskel-leddssans, som også blir kalt kinestesisansen eller den proprioseptive sansen.

Velegnet til barn i alderen 3 år til 5 år

Hos Lekeakademiet er det viktigt å gi barn mulighet for å bruke kroppen og hjernen sin mest mulig. Når barnet ditt får krabbe, rulle, hoppe, vippe og romstere med og på møblementet, så gir det adgang til mye ekstra bevegelsei løpet av dagen. Mer bevegelse er aldrig dumt for muskel-leddsansen kan ikke brukes for mye.

Motorikkmøbler fra Lekeakademiet er robuste og kan holde til lek i mange år.

Produkt Informasjon
Varenummer77-430240
Alder3 år, 4 år, 5 år
Velegnet tilMuskel-leddsans, Grovmotorikk
FunksjonGrovmotorikk, Konsentrasjon, Koordinasjon, Kroppsbevisthet, Lattermusklene