Mitt første spisesett, 24 deler

kr.490,00
På lager - Levering 2-4 hverdager
Varenummer
21-LER3294
5 Stjerner på Trustpilot | Fri frakt til utleveringssted ved 950 kr
  • Gir barnet ditt rikelig muligheter for å slippe fantasien løs.
Les mer
Velegnet til:
  • Fantasi
  • Rollelek
  • Språkforståelse
  • 0 mdr.
  • 3 mdr.
  • 6 mdr.
  • 9 mdr.
  • 1 år
  • 18 mdr.
  • 2 år
  • 2,5 år
  • 3 år
  • 4 år
  • 5 år
  • 6 år
  • 7 år
  • 8 år
  • 9 år
  • 10 år
  • 11+ år
  • Senior
Hva gjør dette produktet spesielt

Et helt perfekt sett til lekekjøkkenet, og her er tallerkenene så store at lekematen bedre kan anrettes riktig på dem. Hvis ikke barnet ditt vil spise ekte mat på tallerkenene.

Man kan nemlig spise og drikke ekte matvarer fra dem, så lenge de ikke er glovarme, og de kan tåle å bli vasket i oppvaskmaskinen etterpå.

Komplett sett til 4 personer:
Kopper
Tallerkener
Boller
Kniv, gaffel og skje

Mål:
Tallerken 18 x 18 cm

Stimulerer trivselen til barnet ditt og evnen til å lære nye ting:

  • Gir barnet ditt rikelig med muligheter til å slippe fantasien løs.
  • God til rolleleker hvor barna øver på å bytte på til å bestemme og finne plassen sin i leken. Det styrker barnets sosiale ferdigheter.
  • Her kan du leke barnets språkforståelse sterkere.

Velegnet til barn i alderen 2 år til 5 år

Rolleleken er et viktig ledd i barnets utvikling. Rolleleken styrker nemlig barnets evner til å tenke kreativt i forhold til identiteten sin.

Hvordan snakker en øyenstikker eller en ninja. Og hva kan jeg hvis jeg er en kjempe eller en sirkusartist? Det stimulerer barnet ditt sine sosiale ferdigheter å ha slike funderingene med i leken. Når ungene leker med roller, utvikles kjennskapet til den verden de lever i. I rollelek får barnet ditt mulighet for å både eksperimentere med grenser, regler og muligheter for interaksjon og identitet.

Har du hørt om Learning Resources?

Man kan høre på navnet, at det er viktig for Learning Resources å utvikle materiell som gjør det morsomt for barn å lære.

Særlig STEM (Science, Technology, Engineering og Math) er i fokus hos Learning Resources. F.eks. kan barnet ditt lære å undersøke og eksperimentere, bygge roboter og lære om koding. For undervisere er Learning Resources en gullgruve for læring. Kod-selv-dinosaurer, matematikkspill og sorteringsdyr kan virkelig peppe opp undervisningen.

Se utvalget vårt fra Learning Resources her.


Produkt Informasjon
Varenummer21-LER3294
MerkeLearning Resources
Alder2 år, 2,5 år, 3 år, 4 år, 5 år
Velegnet tilFantasi, Rollelek, Språkforståelse
FunksjonFantasi, Form- og fargegjenkjennelse, Rollelek, Selvhjulpenhet, Sosiale kompetanser, Språk- og språkforståelse
MaterialePlast
VedlikeholdTørkes med fuktig klut
Veiledning / SpillereglerEngelsk
OBS!Institusjonsegnet