Götz dukke - Muffin, gutt m. tøy 33 cm
- Stimulerer barnet ditt sin evne til å føle omsorg og empati for andre mennesker.
- Empati
- Fantasi
- Rollelek
- 0 mdr.
- 3 mdr.
- 6 mdr.
- 9 mdr.
- 1 år
- 18 mdr.
- 2 år
- 2,5 år
- 3 år
- 4 år
- 5 år
- 6 år
- 7 år
- 8 år
- 9 år
- 10 år
- 11 år
- 12 år
- 13 år
- 14+ år
- Senior
Armer, ben og hode er av vinyl.
Kroppen er deilig myk og koselig å klemme, og er fylt med myk bomull. Uten anatomisk kjønn.
Götz-dukkenes klær er laget av økologisk bomull, og denne dukken kommer med heldrakt med føtter og har også en smokk som trøster når dukken er lei seg.
De trette øynene lukker seg når dukken legges ned.
Dukken er perfekt for rollelek, som styrker barnets empati og sosiale kompetanser.
Som en herlig detalj kan du skånevaske dukken og dukketøyet i vaskemaskinen. Det er virkelig flott når dukken forhåpentligvis har blitt barnets beste venn og tas med overalt, blir mistet fra sykkelstolen og tar en tur fra sklia ned i det våte gruset.
Aktiviteten er ferdighetsutviklende og god for trivselen til barnet ditt:
- Stimulerer evnen til å vise omsorg.
- Gir barnet ditt gode muligheter til å slippe fantasien løs.
- God til rolleleker hvor ungene øver på å finne plassen sin i leken og ikke alltid kan bestemme alt selv. Det stimulerer barnets samarbeidsevne og empati.
Måler 33 cm.
Velegnet til barn i alderen 18 mdr. til 7 år
Rolleleken er et viktig ledd i barnets utvikling. Rolleleken styrker nemlig barnets evner til å tenke kreativt rundt identiteten sin.
Hva kan jeg hvis jeg er en ninja eller en kjempe? Hvordan snakker en lege eller en hest? Alle disse tanker gagner de sosiale ferdighetene. I rolleleken har barnet ditt muligheten for å eksperimentere med regler, grenser og muligheter for interaksjon og identitet og det stimulerer kjennskapet til den verden de lever i.
Varenummer | 1088-1820529 |
---|---|
Merke | Götz |
Alder | 18 mdr., 2 år, 2,5 år, 3 år, 4 år, 5 år, 6 år, 7 år |
Velegnet til | Empati, Fantasi, Rollelek |
Funksjon | Empati, Fantasi, Kroppsbevisthet, Rollelek, Sosiale kompetanser |
Materiale | PVC/Vinyl, Stoff |
Vedlikehold | Tørkes med fuktig klut |
Ta med | I flyet, i seng, på hytta, på ferie |
Mål: | 33 cm |
Login and Registration Form