Barnepensler B:13 mm, 4 stk
kr. 150,00
På lager - Levering 2-4 hverdager
Varenummer
1136-95221
5 Stjerner på Trustpilot | Fri frakt til utleveringssted ved 950 kr
- Gir barnet ditt rikelig muligheter for å slippe fantasien løs.
Velegnet til:
- Fantasi
- Finmotorikk
- Kreativitet
- 0 mdr.
- 3 mdr.
- 6 mdr.
- 9 mdr.
- 1 år
- 18 mdr.
- 2 år
- 2,5 år
- 3 år
- 4 år
- 5 år
- 6 år
- 7 år
- 8 år
- 9 år
- 10 år
- 11 år
- 12 år
- 13 år
- 14+ år
- Senior
Hva gjør dette produktet spesielt
Passer fra 3 år til 6 år
Kreativ lek lar barnet ditt sette fantasien fri og konsentrert lage noe flott. Samtidig blir finmotorikken utviklet og barnet ditt finner ro.
På siden vår med alt til kreativ lek kan du bl.a. lese tips tilhvordan du finner plass til alle barnet ditt sine kreative prosjekter.
Pensler for de aller minste, som de kan holde på med knyttede hender. De er spesielt utviklet til å ligge godt i små hender. Samtidig har de klare og tydelige farger, som er gode til å øve fargegjenkjenning med.
Det er 4 pensler i pakken, så flere barn kan male samtidig. Det kan for eksempel være med en venn eller en mindre gruppe barn som i en barnehage.
Kan brukes av barn under 3 år under voksent tilsyn.Stimulerer trivselen til barnet ditt og evnen til å lære:
- Får barnet ditt til å slippe løs fantasien.
- Styrker finmotorikken.
Passer fra 3 år til 6 år
Kreativ lek lar barnet ditt sette fantasien fri og konsentrert lage noe flott. Samtidig blir finmotorikken utviklet og barnet ditt finner ro.
På siden vår med alt til kreativ lek kan du bl.a. lese tips tilhvordan du finner plass til alle barnet ditt sine kreative prosjekter.
Produkt Informasjon
Varenummer | 1136-95221 |
---|---|
Alder | 3 år, 4 år, 5 år, 6 år |
Velegnet til | Fantasi, Finmotorikk, Kreativitet |
Kompetanseområder/Utvikler kompentanser innen for og kjenskap til | Kreative fag |
Vær oppmerksom på at: | Denne hobbyartikkelen er uegnet til barn under 3 år. Småbarn kan godt være med til kreative aktiviteter og det har både finmotorikken, kreativiteten og nysgjerrigheten deres godt av. Men det skal foregå under oppsyn av voksne. |
Login and Registration Form