Julepose - Julegodteri
- Får barnet ditt til å slippe fantasien løs.
- Fantasi
- Finmotorikk
- Kreativitet
- 0 mdr.
- 3 mdr.
- 6 mdr.
- 9 mdr.
- 1 år
- 18 mdr.
- 2 år
- 2,5 år
- 3 år
- 4 år
- 5 år
- 6 år
- 7 år
- 8 år
- 9 år
- 10 år
- 11 år
- 12 år
- 13 år
- 14+ år
- Senior
Jul og godteri. Dette kit kombinerer noen av barnas favoritting. Med det morsomme minikitet kan du lage DIY-julepynt dekket med foam clay.
Gi de flettede julehjertene selskap av julestokker og julekuler, som ser ut som godteri og som dere har laget selv.
Det lille settet inneholder materiale til å forme og dekorere en sukkertøystang, kjærlighet på pinne og karamell, som dere deretter kan henge i vinduet, på en gren eller på juletreet.
Foam Clay består av flamingokuler og en form for gele eller slim, som gir en masse som er morsom og enkel å kna og forme. Det herder ved romtemperatur i løpet av et døgn, avhengig av hvor tykt lag du har brukt.
Settet er en god mulighet for å teste om dere skal kjøpe mer Foam Clay og sette i gang med storproduksjon av DIY-kjøleskapsmagneter, figurer og dekorasjoner.
Tenker du "Åh nei, det høres litt giftig ut" når vi nevner noe med gele og slim? Ikke vær bekymret. Selvfølgelig lever Foam Clay (og andre varer) kjøpt hos Lekeakademiet opp til all lovgivning på området når det gjelder sikkerhet og innholdsstoffer.
Her utvikles viktige ferdigheter som er kjempe bra for barnas trivsel og evne til å lære:
- Gir barnet ditt gode muligheter til å slippe fantasien løs.
- Barnet ditt kan styrke finmotorikken sin.
Velegnet fra 5 år.
Leker til kreativ lek oppmuntrer barnet ditt til å gi fantasien fri tøyler og med oppmerksomhet og konsentrasjon lage noe flott. Samtidig blir finmotorikken utviklet og det blir ro i kroppen.
På siden vår med alt til kreativ lek kan du bl.a. lese tips tilhvordan du får plass til alle barnet ditt sine kreative prosjekter.
Varenummer | 1136-977354 |
---|---|
Alder | 5 år, 6 år, 7 år, 8 år, 9 år, 10 år, 11 år, Senior |
Velegnet til | Fantasi, Finmotorikk, Kreativitet |
Kompetanseområder/Utvikler kompentanser innen for og kjenskap til | Kreative fag |
Vær oppmerksom på at: | Denne hobbyartikkelen er uegnet til barn under 3 år. Småbarn kan godt være med til kreative aktiviteter og det har både finmotorikken, kreativiteten og nysgjerrigheten deres godt av. Men det skal foregå under oppsyn av voksne. |
Login and Registration Form