Ansiktsfarge - Sjablong til blomster

kr.90,00
Midlertidig utsolgt - Frakt
Varenummer
14-GT41599

5 Stjerner på Trustpilot | Fri frakt ved 1.000,-

Superfine sjablonger til ansiktsmaling som gjør det mulig å gjøre barnas kostymer enda mer spesielle og detaljerte.

Kan brukes igjen og igjen.

Les mer
Velegnet til:
  • Fantasi
  • Rollelek
  • 0 mdr.
  • 3 mdr.
  • 6 mdr.
  • 9 mdr.
  • 1 år
  • 18 mdr.
  • 2 år
  • 2,5 år
  • 3 år
  • 4 år
  • 5 år
  • 6 år
  • 7 år
  • 8 år
  • 9 år
  • 10 år
  • 11+ år
  • Senior
Hva gjør dette produktet spesielt

Superfine sjablonger til ansiktsmaling som gjør det mulig å gjøre barnas kostymer enda mer spesielle og detaljerte.

Fremgangsmåte:

Legg sjablongen på huden og bruk f.eks. base og en svamp eller tynn pensel til å male etter det ønskede mønsteret. Et lite triks er å ikke bruke for mye vann.

Fjern forsiktig sjablongen og la ansiktsmalingen tørke et øyeblikk. Sjablongen kan rengjøres med såpe og vann og gjenbrukes.

Instruksjoner og illustrasjoner følger med.

  • Mål: 21 x 15 cm.
  • Materiale: Selvklebende vinyl - Myk gummi.
  • Lim: Polyvinylester.

Ansiktsmalingen du kan kjøpe her på Lekeakademiet er alle godkjent for bruk til barn fra 3 år og oppover.

Solcreme-hack med ansiktsmaling

Bruk ansiktsmaling til å gjøre barnet ditt trygg ved å bli smurt inn med solkremen - les blogginnlegget vårt her.
Produkt Informasjon
Varenummer 14-GT41599
Alder 3 år, 4 år, 5 år, 6 år, 7 år, 8 år, 9 år, 10 år, 11+ år
Velegnet til Fantasi, Rollelek
Merke Grim'Tout
Funksjon Fantasi, Kreativitet, Rollelek
Materiale Gummi
Vær oppmerksom på at: Denne hobbyartikkelen er uegnet til barn under 3 år. Småbarn kan godt være med til kreative aktiviteter og det har både finmotorikken, kreativiteten og nysgjerrigheten deres godt av. Men det skal foregå under oppsyn av voksne.
Vekt i kg. 0.100